NASZA SZKOŁA
INFORMACJE
Po powitaniu gości pani wicedyrektor Dorota Glaz krótko przypomniała historię Gimnazjum, a przechodząc do współczesności wymieniła największe sukcesy uczniów naszej szkoły.
W tej części zostały również rozdane nagrody Konkursu Sienkiewiczowskiego (znajomość książek) w dwóch kategoriach: szkoły podstawowe- "W pustyni i w puszczy", gimnazjum- " Ogniem i mieczem". Pani wójt, czytając fragment "W pustyni i w puszczy", zakończyła cykl "Cała Polska czyta dzieciom".
Część artystyczna to występ uczniów klas I-szych i III-cich w scenkach opartych na motywach utworów H. Sienkiewicza. Montaż muzyczny to popisy wokalne Aleksandry Słoki, Mileny Grześkowiak, Hanny Iskry z towarzyszeniem chóru, a także gra na instrumentach w wykonaniu Hanny Iskry i Ariela Gazdowskiego.
Kolejna część to finał konkursu" Odważ się być mądrym". Zmierzyli się w nim: Klaudia Dec, Julia Marcinowska, Mateusz Mejza. Odpowiadali na pytania z różnych dziedzin (przedmioty szkolne). Zwyciężył Mateusz, ale poziom był wyrównany i wszyscy mogą czuć się zwycięzcami. Konkurs zakończył uroczystość na hali.
Teraz goście udali się na poczęstunek, a uczniowie szkól podstawowych mieli okazję obejrzenia szkoły, pracowni przedmiotowych i uczestniczenia w specjalnie dla nich przygotowanych zajęciach (wykorzystanie tablicy multimedialnej, doświadczenia fizyczne, chemiczne, biologiczne, prezentacje multimedialne).

Wrażenia niezapomniane.
OSTATNIO DODANE

EKOZESPOŁY

ZOBACZ
Biuletyn Informacji Publicznej

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Gmina Dšbie

Szkoła bez przemocy
Copyright by XYZ