29 maja 2013 w Gimnazjum w D±biu uczniowie zorganizowali Olimpiadę Przedszkolaka. Grupy przedszkolne z Gronowa, Szczawna, Kosierza i Połupina wzięły udział w zabawie sportowej na hali. Wszystkich powitała pani wójt Krystyna Bryszewska, a następnie rozpocz±ł się pochód maluchów ¶piewaj±cych „Marsz przedszkolaków” oraz symboliczny płomień olimpijski w postaci barwnych balonów. Sportowe drużyny (Słoneczka, Truskawki, Jabłuszka, Misie, Biedronki, Słoniki) sprawdzały się w następuj±cych konkurencjach:
  • slalom z piłk± nożn± zakończony strzałem do bramki,
  • bieg z woreczkami i rzut do kosza,
  • prowadzenie piłeczki kijem do hokeja,
  • bieg z pałeczk±,
  • bieg z przeszkodami,
  • układanie puzzli,
  • strzały do bramki (konkurencja wychowawców).
    Podczas przerwy można było posilić się oraz pobawić z Misiem i Pszczółk±, które mamy nadzieję, stan± się symbolem naszej Olimpiady. W Olimpiadzie Przedszkolaka wszyscy byli zwycięzcami, każda drużyna wróciła z pucharem, a każdy uczestnik ze słodko¶ciami. Najważniejsza jednak była wspaniała zabawa, rado¶ć i u¶miech najmłodszych.
  • OSTATNIO DODANE